Gaz płynny w butlach propan-butan (11kg, 33kg)

          Gaz płynny propan-butan znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie inne źródła energii są niedostępne. Stanowi niezastąpione źródło ciepła w domach i mieszkaniach, a także w domkach letniskowych, czy na biwakach. Butle gazowe są niezwykle praktyczne i bardzo łatwe w obsłudze. Ich konstrukcja i sposób transportu gwarantują pełne bezpieczeństwo. Ich podłączenie odbywa się w sposób niewymagający specjalnych narzędzi i umiejętności. Gaz w butlach jest przyjazny środowisku, dzięki czemu możemy go bez żadnych przeszkód stosować zarówno w domu, jak i w turystyce (obozy, biwaki).

          Pakar, jako dystrybutor gazu płynnego, oferuje sprzedaż butli z gazem o różnych rozmiarach i zastosowaniach i gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo.

          Niezwykle bezpieczne i łatwe w obsłudze butle gazowe propan-butan o pojemności 11 kg gazu są bardzo popularnym źródłem energii przy przyrządzaniu posiłków. Szacuje się, że korzysta z nich ok. 40% polskich gospodarstw domowych. Cieszą się również popularnością w domkach letniskowych, barach i restauracjach stacjonarnych jak i ruchomych, czy też na imprezach plenerowych.

          Najwyższej jakości i czystości naturalny gaz w butlach Pakar spala się równym, niebieskim płomieniem, który nie brudzi garnków i nie wydziela zapachu, a przy tym zapewnia wysoką temperaturę gotowania. Dzięki temu potrawy gotują się szybciej, są smaczniejsze i zdrowsze, a ich gotowanie i jedzenie staję się czystą przyjemnością.

          Duża część gospodarstw domowych, które nie mają dostępu do sieci gazu ziemnego wykorzystuje jako źródło energii butlę gazową o pojemności 11 kg.
          Jest ona wygodna do umieszczenia wewnątrz klasycznej zabudowy kuchennej a jednocześnie jej pojemność pozwala na dłuższą eksploatację. Z powodzeniem obsłuży kuchenki gazowe i inne urządzenia o mocy do 4 kW.

          Butle 33 kg z gazem propan-butan, najczęściej wykorzystywane są w gastronomi jak również w instalacjach kompaktowych zewnętrznych służących do ogrzewania budynków mieszkalnych i pomieszczeń magazynowych. Można je również stosować do gotowania, grillowania, podgrzewania wody oraz ogrzewania.